O nás

Je nám známo, že pro každého muže je mužská masturbace přirozená a žádný muž se bez ní neobejde. Po mnoho let vám při tomto uspokojení pomáhá, vaše vždy věrná kamarádka „Ručka“. Ale ta vás muže po několika letech může omrzet a už tak zábavná není. Proto jsme pro všechny muže otevřeli v roce 2012 tento e-shop, kde nabízíme mužské masturbační pomůcky, které patří mezi celosvětovou špičku.

Nabízíme prvotřídní produkty, které jsou 100% originální a dokáží přivodit neuvěřitelný masturbační prožitek. Jelikož nabízíme prvotřídní produkty s podrobnými návody o jejich péči, proto jsme doposud neobdrželi žádnou reklamaci, pouze pozitivní ohlasy.

Zboží vždy zasíláme v den objednávky, pokud je vytvořena do 15:00 hod, která dorazí max. do dvou dnů. Balíky vždy balíme diskrétně s odesílací adresou, která není spojená s erotickou. (viz. níže)

Proč by nemohli mít i muži své erotické pomůcky, tak jako mají ženy např. vibrátory, venušiny kuličky, a další. U nás si mohou i muži najít tu pravou erotickou milenku, která nikdy neodmlouvá a nebolí ji hlava.

Zodpovědná osoba:

Patrik Zapletal

Michal Gleich

E-mail: info@osobnivagina.cz

Telefon: 777 754 207

IČO: 00706019

Odesílací diskrétní adresa

HG Design company s.r.o.

Adresa: Zelená 382, 74764 Velká Polom

IČO: 03009416, DIČ: CZ03009416,

Adresa je z důvodu diskrétní zásilky, aby nebylo poznat o jaké zboží se jedná. Více informací o diskrétní zásilce