O nás

O nás 2018-06-18T18:15:54+00:00

Je nám známo, že pro každého muže je mužská masturbace přirozená a žádný muž se bez ní neobejde. Po mnoho let vám při tomto uspokojení pomáhá, vaše vždy věrná kamarádka „Ručka“. Ale ta vás může po několika letech omrzet a už tak zábavná není. Proto jsme pro všechny muže otevřeli v roce 2013 magazín o umělých vagínách, kde pravidelně recenzujeme a testujeme umělé vagíny a jiné masturbátory pro muže.

Nabízíme prvotřídní produkty, které jsou 100% originální a dokáží přivodit neuvěřitelný masturbační prožitek. Jelikož nabízíme prvotřídní produkty s podrobnými návody o jejich péči, proto jsme doposud neobdrželi žádnou reklamaci, pouze pozitivní ohlasy.

Zboží vždy zasíláme v den objednávky, pokud je vytvořena do 15:00 hod, která dorazí max. do dvou dnů. Balíky vždy balíme diskrétně s odesílací adresou, která není spojená s erotickou. (viz. níže)

Proč by nemohli mít i muži své erotické pomůcky, tak jako mají ženy např. vibrátory, venušiny kuličky, a další. U nás si mohou i muži najít tu pravou erotickou milenku, která nikdy neodmlouvá a nebolí ji hlava.