Magické nápoje lásky a speciální přípravky z bylinek užívané pro vyvolání nezkrotné touhy po sexu jsou stejně staré, jako lidstvo samo. Touha po sexu není totiž úplnou samozřejmostí a to hlavně u párů, které spolu žijí už delší čas.

Už jen samotný fakt, že si nakapete do pití něco, co by mohlo zvýšit vaše libido je přeci jen vzrušující. Afrodiziakum, které je po celém světě asi nejznámější, jsou španělské mušky. Ukážeme vám, jak fungují a co od nich můžete očekávat.

Afrodiziakum pro ženy a muže

Pokud byste prozkoumali historické záznamy zjistili byste, že se španělské mušky, nebo jiné nápoje lásky, dříve vyráběly z extraktů zeleného brouka, který se nazývá puchýřník lékařský.

Hlavní složkou těchto pradávných elixírů lásky byl kantaridin, který je známý pro své afrodiziakální účinky způsobující pevnou erekci. Zároveň se však jedná o velmi silnou látku, která při překročení dávky působí jako smrtelný jed.

Moderní španělské mušky

Právě kvůli tomu, že bylo používání tradičních španělských mušek tak riskantní, jejich původní recept se už v moderní době nevyužívá. Současná afrodiziaka a španělské mušky jsou vyrobeny tak, aby byly pro zdraví bezpečné.

V jejich složení tak najdete speciální kombinaci vitamínů, minerálů a bylinných výtažků, která pomohou nastartovat vaši sexuální touhu a připravit vás na nezapomenutelné sexuální číslo.

Sex s realistickou pannou se těší velké oblibě. Odhalíme vám, proč je privát s realistickými pannami v Praze nezapomenutelným zážitkem.

Španělské mušky: jak fungují? 

Moderní španělské mušky jsou vhodné nejen pro muže, ale také pro ženy. Jejich popularita neustále stoupá, protože každý sexuálně aktivní člověk touží po tom, aby jeho postelové hrátky nebyly nudné a fádní. Afrodiziaka pomůžou uvolnit mysl a vy se tak lépe můžete soustředit na milování s partnerem.

Španělské mušky také podporují lepší prokrvení intimních partií. Váš prožitek z milovaní bude silnější a intenzivnější. 

Přestaňte používat prášky na erekci a místo toho si dejte španělské mušky!

Přestaňte používat prášky na erekci a místo toho si dejte španělské mušky!

 

Afrodiziaka jsou pro konzervativce i vášnivé milovníky

Pokud pociťujete, že ve vaší ložnici začíná milostná jiskra slábnout, určitě můžete sáhnout po moderních typech španělských mušek, nebo přírodních afrodiziak. Jsou skvělým pomocníkem pro stydlivější páry, které by rádi oživili jejich milostný život, ale nechtějí si pořizovat erotické hračky, nebo jiné pomůcky.

Na druhou stranu jsou také vhodné i pro páry, které se nebojí experimentovat a rádi zkoušejí nové věci. Španělské mušky totiž ještě více podpoří chtíč a touhu po nových zážitcích. 

Jak se španělské mušky užívají?

Užívání španělských mušek a jiných přírodních afrodiziak je velmi jednoduché. Stačí si odměřit doporučenou dávku a zapít ji vodou asi 30 minut před samotným milováním. Tyto doplňky stravy se vyrábí v různých formách. Nejčastěji jde o tekutou formu. Tedy stačí nakapat doporučené množství buď přímo pod jazyk, nebo ho můžete smíchat s vodou.

Většina tekutých afrodiziak má čirou barvu a jejich vůně, nebo chuť neovlivňuje konečnou příchuť nápoje. Druhou velmi oblíbenou formou jsou doplňky stravy ve formě tobolek. Tu jednoduše vložíte do úst a zapijete dostatečným množstvím tekutiny.

Vylepšete vaši masturbaci pomocí skvělé erotické hračky. Umělá vagína Fleshlight Stoya Destroya povýší každou masturbaci na dokonalý zážitek. 

Tipy na produkty

Vybrat správný produkt pro podporu vašeho libida může zabrat mnoho času hledáním na internetu. Abychom vám ušetřili práci, udělali jsme průzkum za vás. Přinášíme vám 2 typy afrodiziak, které můžete vyzkoušet i ve vaší ložnici. Které to jsou?

Španělské mušky Cobeco Extra Strong

Tekuté španělské mušky, které jsou ve štědrém balení 30 ml, takže vám vydrží velmi dlouho. Jejich vůně a chuť je neutrální, díky tomu je jejich užívání bezproblémové. Stačí pár kapek před sexem a vaše touha doslova vyletí nahoru.

Základem španělských mušek Cobeco Extra Strong je aminokyselina arginin, která podporuje chuť na sex a zároveň pomáhá prokrvit mužskou chloubu a dámský klín. Zažijte divokou milostnou jízdu, o které se vám doteď jen zdálo.

Kapsle Exxtreme Libido caps Women

Ženy potřebují k dosáhnutí orgasmu daleko více času než muži. Ženské vyvrcholení je složitější než to mužské a občas se stane, že k němu během sexu ani nedojde. Jak dopřát vaší partnerce stejný prožitek ze sexu, jako máte vy?

Zkuste afrodiziaka pro ženy. Kapsle Exxtreme Libido caps mají speciálně vyvinuté složení, které bylo odborníky sestaveno tak, aby dokázalo podpořit ženské libido a zároveň zvýšilo milostnou touhu. Probuďte ve vaší partnerce ukrytý sexuální chtíč. 

Španělské mušky mohou zlepšit vaší sexuální touhu po partnerovy

Španělské mušky mohou zlepšit vaší sexuální touhu po partnerovy

Výhody afrodiziak a španělských mušek pro váš milostný život

Španělské mušky a jiná přírodní afrodiziaka mají velkou výhodu v tom, že si je můžete volně zakoupit bez lékařského předpisu. Skvělé na nich je i to, že se opravdu hodí pro každý pár. Ať už chcete zažít něco nového, nebo naopak zažehnout vášeň ve vaší posteli, španělské mušky jsou skvělým řešením, jak posunout váš milostný život na novou úroveň. Jaké jsou další výhody těchto afrodiziak?

  • Efektivní doplněk stravy, který zvýší libido a oživí zapomenutou chuť na sex.
  • Po užití budou pocity z milování ještě intenzivnější a plnější.
  • Je vhodný jak pro muže, tak pro ženy.
  • U mužů pomáhá dosáhnout pevnější a delší erekce
  • Podporují prokrvení pohlavních orgánů. Díky tomu se ženy rychleji vzruší.
  • Jsou bez chuti a vůně, takže je jejich užívání bez nežádoucí příchutě.

Trápí vás pravidelná předčasná ejakulace během milování s partnerkou? Umělá vagína Fleshlight STU vám pomůže se zbavit tohoto problému a vytrénovat vaši ejakulaci k dokonalosti.

Zážitek může být individuální

Protože se jedná o běžně dostupný doplněk stravy, jeho účinky v milostném životě se v recenzích odlišují. Někteří jsou z efektu španělských mušek nadšení, jiní nepocítili žádnou změnu. A pro některé je už jen samotné pomyšlení na to, že si berou něco takového, jako nápoj lásky, dostatečně vzrušující samo o sobě.

Samozřejmě záleží na vašem očekávání a na tom, jaké je vaše psychické rozpoložení. Každý jsme jiný, proto je potřeba počítat s tím, že to, jak španělské mušky fungují, je opravdu individuální a záleží na více faktorech.

Co vás nejvíce zajímá o španělských muškách?

  1. Kde se dají španělské mušky koupit?

Přírodní afrodiziaka a španělské mušky můžete zakoupit na 2 místech. Jedním z nich jsou kamenné obchody, které se specializují na erotické pomůcky. Erotické prodejny většinou disponují proškoleným personálem, který vám poradí, jaký typ afrodiziak je pro vás ten nejlepší. Druhou variantou a za nás pohodlnější, je objednat si španělské mušky na internetu.

Jen dejte pozor, odkud přípravek objednáváte. Vždy volte kvalitu, před kvantitou a nakupujte jen u prověřených prodejců, kteří prodávají pouze originální produkty.

  1. Jaké je doporučené dávkování?

Dávkování španělských mušek je stejné jako u jiných doplňků stravy. Liší se výrobek od výrobku. Doporučené dávkování najdete vždy na obalu daného produktu, nebo v příbalovém letáku.

Co se týče tekutých afrodiziak, většinou se jedná o pár kapek, které se užívají přímo, nebo rozpouští ve vodě. Afrodiziaka v tobolkách stačí vložit do úst a zapít tekutinou. U obou případů však nikdy nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

  1. Kdo nemůže španělské mušky užívat?

Před tím, než si pořídíte některé z afrodiziak, nebo španělských mušek, pozorně si přečtěte jejich složení, abyste předešli případným alergickým reakcím na některou z obsažených složek. Španělské mušky se všeobecně nedoporučují užívat těhotným a kojícím ženám, nebo diabetikům.

Informace o tom, kdo mušky nesmí užívat najdete přímo na obalu produktu, nebo v příbalovém letáku konkrétního doplňku stravy.

Španělské mušky vás nažhaví, ale samotné milování je na vás

Naplněný sexuální život je snem každého z nás. Nejčastějším problémem milostných partnerů je to, že se do jejich ložnice vkrade stereotyp. Nedovolte, aby nuda a rutina uhasila vášeň ve vašem vztahu. Experimentujte a nebojte se vyzkoušet nové sexuální polohy a erotické hračky. Pár kapek, nebo jedna tobolka afrodiziaka vám pomůže odhodit stud a nažhaví vás k sexuálnímu řádění.

Španělské mušky fungují jako podpora k tomu, aby váš milostný život byl pestrý a plný orgasmů. Samotný průběh sexuálních hrátek je ale pouze na vás.

Nevíte, která umělá vagína je vhodná přímo pro vás? Otestovali jsme jich desítky a nebáli jsme se o tom napsat. Díky našemu online srovnávači umělých vagín si jednoduše a rychle vyberte i vy.