5 tipů, jak zahřát umělou vagínu pro realistický prožitek

5 tipů, jak zahřát umělou vagínu

Zakoupili jste si umělou vagínu s níž už je samotný prožitek z masturbace úžasný a chcete jej ještě posunout na vyšší úroveň a být zase o krok k realističnosti? Pak máme pro vás 5 úžasných tipů, jak zahřát umělou vagínu, rychle a snadno.

Jak asi víte, ženská vagína není nijak chladná, což u mrtvé umělé vagíny se říct nedá. I přes její stálou teplotu jde úžasný masturbační prožitek, avšak zahřátá umělé vagína, posouvá tento zážitek ještě výš.

TOP UMĚLÉ VAGÍNY: Fleshlight GO Surge, Fleshlight STU, Delux mega a Fleshlight Girls

Existuje mnoho produktů, jak si svou umělou vagínu můžete zahřát na požadovanou teplotu, proto jsme připravili tipy na námi osvědčené metody ohřevu. Nesnažte se prosím umělé vagíny zahřívat na přímém slunci, nad vařící a vroucí vodou, jinak byste si ji znehodnotili.

1. USB ohřívač na umělé vagíny

USB ohřívač umělé vagíny - Levný

Nejoblíbenější USB ohřívač na umělé vagíny je BOOM Warmer nebo Fleshlight. Tyto typy ohřívačů umělých vagín je téměř totožné a fungují na stejném principu. Tyčinku ohřívače zasunete do umělé vagíny a následně ji zapojíte do napájení. Můžete použít USB konketor u počítačů nebo jakýkoliv mobilní USB adaptér.

Boom Warmer je levnější verze oproti verzi Fleshlight a nedisponuje nožička pro možnost postavení ohřívače s vagínou. Vždy záleží na kupujícím, zda chce levnou verzi, která nedisponuje některými vychytávkami nebo si pořídí dražší verzi s několika vylepšeními a profesionální značkou.

TIP: Zjistěte, proč jsou umělé vagíny Fleshlight celosvětovou jedničkou…

2. USB ohřívač na vagíny z Číny (Aliexpress)

Mnozí již dnes nakupují na Aliexpresu, kde mnohé produkty jsou levnější (cca 40 Kč do 100 Kč) až o 80% než v ČR. Protože se snažíme našim čtenářům a návštěvníkům nabízet, co nejkvalitnější tipy a informace, rozhodli jsme se i přidat levnější verze, aby byl provoz umělé vagíny pro některé co nejlevnější.

POZOR: Nikdy nekupujte erotické pomůcky z Číny, které se používají intimně nebo v blízkosti kůže. Tyto výrobky nemusí být vždy 100% zdravotně nezávadné a antigenní.

Pokud vám tedy nevadí čekat na ohřívač 10-40 dní a chcete ušetřit, pak nákup z Aliexpressu je velmi dobrá volba. Hledejte vždy prodejce s vysokým prodejem a zkontrolujte si u daného výrobku zkušenosti kupujících a zda je doprava ZDARMA.

Zde je odkaz na USB ohřívače umělých vagín z Aliexpressu, avšak po nějaké době nemusí fungovat. Pokud odkaz nefunguje, hledejte na aliexpresu produkty pomocí vyhledávače, kde zadáte „USB heater sex“ a vyjedou vám všechny produkty.

3. Fleshlight – Sleeve Warmer (nahřívač návleku)

Ohřívač umělé vagíny FleshlightSleeve warmer je perfektní k ohřátí už tak realistické vaginy Fleshlight. Zažijete tak věrný pocit jako při sexu s živou ženou, její vagína bude stejně žhnoucí. Tento ohřívač na umělé vagíny lze zapojit do USB portu nebo do běžné zásuvky.

Jak můžete vidět na obrázku, jde o propracovaný ohřívač, který má i dlouhou životnost. Jelikož je Fleshlight jedničkou na trhu s masturbátory pro muže, ví co dělají, proto i tento produkt tomu odpovídá. Samozřejmě je u tohoto produktu vysoká cena (cca 900 Kč).

Ohřívač Fleshlight Sleeve Warmer je vyroben pro ohřívání umělé vagíny Fleshlight, ale dle našich zkušeností, lze použít na 98% umělých vagín

TIP: Máte nějakou oblíbenou herečku a chtěli byste její přirození jako masturbační pomůcku? Pak se podívej na Fleshlight Girls

4. Teplá voda pro zahřátí umělé vagíny

Ohřívač umělé vagíny - horká vodaAno, klasická teplá voda, dokáže zahřát vložku umělé vagíny. Stačí vložku umělé vagíny vložit na cca 5 minut do teplé vody a poté ji stačí vytáhnout a usušit.

Bohužel tento zahřívací model nefunguje u všech typů umělých vagín, jelikož některé typy mají vložku vagínu upevněnou natrvalo. Zahřívání pomocí horké vody je docela dlouhodobý proces před akcí, ale za to je to nejlevnější.

5. Zahřátí umělé vagíny na topení

V neposlední řadě tady máme možnost zahřát vložku umělé vagíny na horké topení, ale jde o velmi zdlouhavý proces a opět záleží na typu umělé vagíny, zda lze vytáhnout vložka. Položíte na topení ručník a na něj vagínu, poté umělou vagínu přikryjete dalším ručníkem, aby se teplo lépe udržovalo. Vložka se zahřívá poměrně dlouho (cca 15 minut)

Nemá často tvá partnerka chuť na sex? Možná ji chybí estrogen, který lze snadno doplnit.

Výhody umělé vagíny

> Zlepšuje sexuální výdrž

> Léčí předčasnou ejakulaci

> Masíruje penis a zlepšuje funkčnost

> Vynikající masturbátor pro muže

> Mnoho různých typů a druhů, materiálů

> Užijete si sexuální zážitek a nebudete podvádět partnerku