Umělá vagína Fleshlight Stoya Destroya – jedinečné vlastnosti pro masturbaci

Umělá vagína Fleshlight Stoya Destroya
 • Hodnocení: Hodnocení - 5 hvězd

 • Kvalita materiálu: Hodnocení - 5 hvězd

 • Celkový prožitek: Hodnocení - 5 hvězd

 • Cena: od 1 799 Kč
 • Vibrace: Ne, ale s vibračním vajíčkem, ano

 • Zajímavosti: Světová jednička, materiál podobný lidské kůži, prodáno přes 5 milionů umělých vagín Fleshlight, dlouhá životnost, podtlakové vlastnosti, vložka s výstupky

Zakoupit za nejvýhodnější cenu

Dokonalý prožitek jako v případě opravdové vagíny, takové jsou umělé vagíny Fleshlight. Svých jedinečných vlastností, pro které jsou tak oblíbené, dosahují především díky jedinečnému patentovanému materiálu Real Feel Superskin®. Ten je jedinečný právě tím, že se na dotek chová podobně jako lidská kůže – udržuje si teplo a vlhkost, je podobně hebká.

Masturbátor pro muže Fleshlight Stoya Destroya je vyroben se speciální strukturou Stoya Destroya, jak už sám název napovídá. Tato struktura je navržena tak, aby maximálně stimulovala mužský penis, a vy tak dosáhli skutečně silného orgasmu. Pokud jste unikátní umělou vagínu Fleshlight ještě nevyzkoušeli, budete skutečně překvapeni.

Pro koho je umělá vagína Fleshlight Stoya Destroya vhodná?

 • Pro muže, kteří chtějí poznat nepoznané zážitky během masturbace
 • Pro všechny, kteří si chtějí užít dokonalou erekci
 • Pro ty, kteří nemají tolik zkušeností se sexem a chtějí si natrénovat například výdrž při sexu
 • Pro panice, kteří nikdy neměli sex, ale chybí jim – navíc zažijete skutečně realistický průnik do vagíny
 • Jednoduše pro muže, kterým chybí sex nebo ho potřebují více než partnerka
 • Ovšem i pro ženy, které mužům rády dělají nečekanou radost

Kde zakoupit produkt výhodně

Umělá vagína Fleshlight Stoya Destroya

Pokud bychom hledali něco, čím se umělá vagína Fleshlight Stoya Destroya vyznačuje a čím vyčnívá, bude to především struktura její vnitřní vložky, celkově vyrobena z jedinečného patentovaného materiálu Real Feel Superskin®.

Struktura vnitřní vložky je vytvořena tak, aby díky speciálním výstupkům a překážkám, docházelo při pronikání penisu do umělé vagíny k jeho silné stimulaci. Podobně, jako je tomu u všech umělých vagín Fleshlight.

Podívejte se, jak se získává odlitek skutečné vagíny pornohvězdy, ze kterého se pak vyrobí umělá vagína Fleshlight.

Umělá vagína Fleshlight Stoya Destroya má délku vnitřní vložky 22 cm, takže postačuje i mužům se skutečně velkým penisem. Šířka je proměnná, od vrchní části ke spodní, se zužuje. Vrchní část má průměr 7,7 cm a zužuje se na 4 cm. Právě toto zúžení při postupném pronikání penisu do umělé vagíny přináší silné uspokojení.

Hlavní přednosti umělé vagíny Fleshlight Stoya Destroya

 1. Největší a nejvýraznější předností oproti jiným umělým vagínám je patentovaný materiál Real Feel Superskin®, který si drží vlastnosti lidské pokožky a průnik do umělé vagíny je tak vysoce realistický.
 2. Struktura vnitřní vložky přináší díky výstupkům a překážkám extrémně silnou stimulaci.
 3. Umělá vagína Fleshlight má také vnitřní ventil, pomocí kterého můžete regulovat podtlak a to využít při masturbaci, případně lze simulovat i orální sex.
 4. Skvělé je, pokud umělou vagínu opatříte i vibračním vajíčkem, vibrace pak mohou zintenzivnit prožitky při masturbaci a dovést vás k opravdu silnému orgasmu.
 5. Skvělý je tvar umělých vagín Fleshlight, a to především proto, že vypadají jako ruční svítilna. V tomto diskrétním obalu by opravdu nikdo nehledal masturbátor pro muže.
 6. Ejakulát se udrží uvnitř umělé vagíny, takže při nečekaném vyvrcholení nehrozí žádné fleky na oblečení a podobně.
 7. Díky svým rozměrům se hodí pro muže s velkým i menším penisem bez rozdílu.
 8. Zužující se šířka umělé vagíny v kombinaci s materiálem Real Feel Superskin® působí velmi příjemně a hlavně realisticky při průniku do umělé vagíny.
 9. Vagíny Fleshlight na trhu s mužskými masturbátory nemají konkurenci.
 10. Jedná se o skvělý poměr ceny a výkonu.

Kde zakoupit produkt výhodně

Jaké máme zkušenosti s umělou vagínou Fleshlight Stoya Destroya

Umělé vagíny a jiné masturbátory pro muže, či erotické pomůcky, testujeme už od roku 2013. Za tu dobu máme mnoho zkušeností, díky kterým můžeme objektivně srovnávat. Umělé vagíny Fleshlight, konkrétně například Fleshlight Stoya Destroya jsou svými vlastnostmi a kvalitou bezkonkurenční.

Existuje i návod, jak si vyrobit umělou vagínu doma, ovšem pokud si chcete masturbaci skutečně užít, využijte raději profesionální umělé vagíny Fleshlight. Jedině tak dosáhnete nepoznaného orgasmu.

Velkou roli hraje jak kvalita umělé vagíny Fleshlight, tak samozřejmě inovace, které s sebou přináší, typicky realistický materiál imitující lidskou kůži Real Feel Superskin®. Se svými zkušenostmi můžeme umělé vagíny Fleshlight jen doporučit.

Umělých vagín Fleshlight je však daleko více. Vyrábí se v mnoha provedeních, které se vzájemně liší a díky tomu je každá z nich jedinečná a přináší jedinečné prožitky.

Jak pečovat o umělou vagínu Fleshlight Stoya Destroya?

Hygiena při používání umělé vagíny je důležitá. Jednak tím dosáhnete čisté umělé vagíny, ale zároveň díky ní prodlužujete její životnost a zachováte vlastnosti materiálu Real Feel Superskin®.

Umělou vagínu byste měli umýt po každém použití, a to důkladně. Dobrou zprávou je, že hygiena umělé vagíny je snadná a nepotřebujete k tomu téměř nic. Zvláštní péči si pak zaslouží především vnitřní vložka umělé vagíny.

 1. Když použijete umělou vagínu, vyjměte vnitřní vložku a důkladně ji umyjte obyčejnou vodou.
 2. Dále je dobré omýt obal vagíny.
 3. Po umytí vnitřní vložky ji vysušte. Sušte ji pozvolna a opatrně, vyhněte se přímému slunci nebo silnému teplu, typicky radiátoru a podobně. Nechte ji pozvolna vysušit v teplé místnosti.
 4. Naneste speciální desinfekci na vnitřní vložku a nechte znovu vysušit.
 5. Nakonec se nanáší originální pudr, který navrací unikátní vlastnosti materiálu Real Feel Superskin®.

Při mytí nepoužívejte nikdy klasické mýdlo nebo jiné agresivní prostředky. Mohlo by dojít k poškození vnitřní vložky.

Kde zakoupit produkt výhodně

Znáte značku Fleshlight?

Možná jste o unikátním výrobci umělých vagín pro muže Fleshlight ještě neslyšeli. Česká republika je jednou ze zemí, kde nemají erotické pomůcky až takovou tradici.

Nicméně tento stav se postupně lepší a dokonce i tady si Fleshlight našel své zákazníky. Přitom není divu, protože v zahraničí je výrobce umělých masturbátorů pro muže Fleshlight velmi oblíbený, a to už od roku 1993, kdy si začal budovat svou pozici. Dnes jsou umělé vagíny Fleshlight opravdovou špičkou.

Výhody umělé vagíny

> Zlepšuje sexuální výdrž

> Léčí předčasnou ejakulaci

> Masíruje penis a zlepšuje funkčnost

> Vynikající masturbátor pro muže

> Mnoho různých typů a druhů, materiálů

> Užijete si sexuální zážitek a nebudete podvádět partnerku

Sidebar - TOP umělá vagína Fleshlight
2019-08-23T15:51:03+00:00