Jak funguje umělá vagína

Jak funguje umělá vagína

Umělá vagína Fleshlight je vyrobena z patentovaného materiálu Superskin™ a jako jediná na světě dokáže napodobit sex se skutečnou vagínou. Umělou vagínu Fleshlight je možné využít ihned po přečtení příbalového návodu.

Upozornění! Uvnitř masturbační vložky Superskin™, může být umístěna bílá plastiková trubice, kterou vždy vyndejte, aby nedošlo k poranění penisu. Nejjednodušší způsob jak trubičku vyndáte, bude když si vložku Superskin™ vyjmete z vnějšího obalu.

Doporučuje se vždy vložku Superskin™ vyjmout a na pár minut ji vložit pod teplou vodu tak, abyste zahřáli Fleshlight na požadovanou teplotu. Tím vytvoříte realistické teplo vagíny. Poté co vysušíte vložku od nadbytečné vody, vložíte ji zpět do vnějšího obalu a může začít zábava.

Návod na použití umělé vagíny Fleshlight

V prvé řadě doporučujeme nanést lubrikační gel na vstupní otvor umělé vagíny Fleshlight a trošku také na žalud mužství.

Pokud chcete ještě zlepšit prožitek z masturbace s umělou vagínou, doporučujeme ji zahřát pomocí USB ohřívačů na umělé vagíny. Všechny umělé vagíny Fleshlight je možné obohatit o vibraci a to díky vibračnímu vajíčko.

POZOR! Používejte pouze lubrikační gely založené na vodní bázi! Mohlo by dojít k poškození vložky Superskin™ a tím ztratit realistický prožitek z mužské masturbace.

1. Zaveďte penis do umělé vagíny Fleshlight jako byste vnikali do ženy při sexu.

Tip: Malý konec vršku pomůcky Fleshlight vytváří podtlak. Utažením a uvolňováním tohoto konce upravujete intenzitu podtlaku.

2. Po zavedení penis do vagíny Fleshlight vytváříte pohyby jako u klasické mužské masturbace. Směrem nahoru a dolů. Pokud použijete Vstroker budou se přenášet vaše masturbační pohyby do videí nebo her. Nezapomeňte na víčko ze spodní strany umělé vagíny Fleshlight, díky něho můžete regulovat podlak a to je pak jízda…

3.  Po dokončení masturbace návlek Superskin™ vyjmete z vnějšího obalu a omyjete jej horkou vodou a odstraňte nečistoty.

POZOR! Nepoužívejte mýdlové prostředky mohli by jste, tak narušit povrch Superskin™!

4. Návlek umělé vagíny Superskin™ vysušte nebo vytřepejte od nadbytečné vody a vraťte ho do obalu. Umělou vagínu Fleshlight uschovejte v odvětřalé a scuhé místnosti, aby se nevytvořila plíseň a jiné nečistoty.

Tip: Pokud chcete mít Fleshlight stále hebký, nepoužívejte dětský pudr nýbrž kukuřičný škrob.

Údržba umělé vagíny Fleshlight

Výhody umělé vagíny

> Zlepšuje sexuální výdrž

> Léčí předčasnou ejakulaci

> Masíruje penis a zlepšuje funkčnost

> Vynikající masturbátor pro muže

> Mnoho různých typů a druhů, materiálů

> Užijete si sexuální zážitek a nebudete podvádět partnerku