Obchodní podmínky

/Obchodní podmínky
Obchodní podmínky 2015-03-13T21:27:26+00:00

Balíčky a bonusy zdarma:

Balíčky a bonusy uvedené na titulních stránkách, získáte ke každé Fleshlight, kromě těch které jsou v cenové akci. Fleshlight v cenové akci najdete vždy vylistované ve spodní části titulní stránky. Tyto Fleshlight jsou značně zlevněny a nelze na ně uplatňovat žádné další výhody, akce a balíčky zdarma.

Vrácení peněz za zboží Fleshlight:

V případě, že nejste spokojeni s dodaným zbožím a splňujete podmínky pro vrácení peněz dle §53, doručte ho nejpozději do 14-ti kalendářních dnů od data jeho převzetí, HG Design company s.r.o., IČO: 03009416, DIČ:CZ03009416, Adresa: Zelená 382, 74764 Velká Polom.

Upřesnění: Dle směrnice EU L 144/19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997. SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97/7/ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za “Zboží zvláštního charakteru” a jejich vracení a výměna je podmíněna zárukou, že zboží nemohlo být použito. V případě, že není možné tuto skutečnost zaručit, například neotevřenou zabezpečovací folií na některých produktech, případně jiným způsobem, není možné produkt vrátit.

Faktura a dodací list:

Doklady jsou k dispozici v elektronické i tištěné podobě. Automaticky se doklady netisknou. Je potřeba v závěru objednání jejich tisk vyžádat zatržením. V případě, že tisk zatrhnout zapomenete a doklad potřebujete, není problém doklad kdykoliv dodatečně poslat jak v elektronické podobě tak tištěné. Stačí nás kontaktovat.


Poštovné a balné zboží z Fleshlight eshopu:

Ceny za dopravu a balné při nákupu nad 2 000 Kč je zcela zdarma. Jednotná cena větších produktů do 2 000 Kč je 158 Kč. Jde o zboží do 3 kg.


Rychlost dodání:

V případě, že na dodání spěcháte, doporučujeme vybrat způsob přepravy PPL. PPL je spolehlivější a málo kdy se stane, že není balíček dodán do 24 hodin od odeslání. Česká Pošta má někdy výpadky a balíček dle jejich sloganu “Dnes podáte, zítra dodáme” je někdy na cestě i tři dny. Rychlost dodání negarantujeme. Garantujeme pouze rychlou expedici zboží.


Záruka na zboží na zboží z eshopu Fleshlight

Na všechny produkty poskytujeme záruku 36 měsíců od převzetí zboží (datum expedice na faktuře nebo daňovém dokladu). Zboží je možné vrátit do 14 dnů od zakoupení, pokud nebudou porušené originální pásky od krabice a vagína nebude použita.

Záruční podmínky Fleshlight e-shopu

Prodávající poskytuje na vybrané druhy zboží záruku za jakost, na základě které přejímá závazek, že dodané zboží bude po stanovenou dobu způsobilé pro použití k danému účelu. Délka záruky je uvedena na dodacím/záručním listu u každé položky v měsících, není-li uvedena, poskytuje prodávající záruku 24 měsíců. Délka každé záruky je stanovena tak, že prvních 24 měsíců z celkové doby záruky je zákonná záruka, poté se nároky kupujícího řídí obsahem prodloužené smluvní záruky dle tohoto reklamačního řádu. Na tiskové hlavy jehličkových tiskáren a akumulátory (baterie) (např. u mobilních telefonů a notebooků) se vztahuje záruka šesti měsíců. Záruční lhůta přitom začíná běžet dnem převzetí zboží. Záruční lhůta se prodlužuje o dobu odstraňování vad nebo výměny zboží. Tyto skutečnosti jsou uvedeny na Reklamačním protokolu.

Fotografie: Snažíme se, aby všechny fotografie produktů přesně odpovídaly. Nicméně občas výrobce lehce změní design výrobku, nebo krabičky. Vyhrazujeme si právo na chyby v obrázcích. Neberte prosím obrázky vždy jako směrodatné. Jestliže chcete vědět na 100% jak produkt aktuálně vypadá, napište nám. Pošleme čerstvou fotografii.

Reklamace výrobku zakoupeného v e-shopu

Pokud se objeví na výrobku vada, je nutno jej reklamovat bez zbytečného odkladu a není možno jej nadále využívat.
Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním. U věcí prodávaných za nižší cenu se záruka nevztahuje na vady, pro které byla sleva poskytnuta. Záruka se nevztahuje na změny či poškození zboží, které bylo způsobeno nesprávnou údržbou a nesprávnou manipulací, tedy v rozporu s návodem na manipulaci se zbožím.
Záruka se vztahuje na výrobní či materiálové vady, které nevznikly nesprávným používáním zboží, tedy v rozporu s návodem na manipulaci se zbožím. K reklamaci produktů Fleshlight nepotřebujete doklad o zakoupení.

České návody: Občas se stane, že není u výrobku z důvodů chyby výrobce český návod. Není problém jej dodat jak tištěný tak v elektronické podobě. V takovém případě nás kontaktujte.